Burty i zabudowy

Zychar Burty i zabudowy
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Kliknij w menu po lewej stronie. Zychar - Producent burt do przyczep D35 D47 D50 D55 Brandys BSS HL HW IFA AUTOSAN, akcesoria rolnicze. Niskie ceny, wysoka jakość, szybka realizacja zamówień. Solidne burty do przyczep w przystępnej cenie. Wykonujemy burty na wymiar do przyczep, rozrzutników, aut ciężarowych, innych pojazdów.

Głównym i flagowym naszym produktem są burty do przyczep rolniczych, nadstawki burtowe oraz zabudowy pojazdów. Nasze burty wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Stosujemy minimalną grubość blachy 2 mm, która jest tłoczona w głęboki trapez tzw., wzór holenderski. Trwałość, niezawodność i funkcjonalność to cechy, które w najprostszy sposób opisują nasze burty.

Dzięki wykwalifikowanej, doświadczonej kadrze pracowników oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie dostarczyć do klienta produkt szczelny, trwały, który posłuży przez długi czas. Stawiamy na jakość nie na ilość, dlatego nasze burty są na lata nie na sezon. Świadczą o tym opinie i oceny naszych zadowolonych klientów. 

Opinie naszych klientów o burtach: 

opinie na Facebooku - https://www.facebook.com/pg/Zychar/reviews/

opinie w Google - Opinie w Google Maps 

Zapraszamy również na nasz kanał YouTube gdzie znajdziecie Państwo różnego rodzaju filmiki z remontów przyczep oraz opinie naszych Klientów. YouTube ZYCHAR Burty do przyczep

Zychar  Burty  do  przyczep  kanał  na  YouTube