Usługi CNC

Zychar Usługi Usługi CNC
Oferujemy profesjonalne usługi cięcia blach nowoczesną wypalarką plazmową CNC oraz usługę gięcia, trapezowania, profilowania blachy na prasie krawędziowej CNC do długości 4 m. Masz pytanie odnośnie naszych usług? Zadzwoń tel. 84 307 01 01 lub wyślij zapytanie e-mail: plazma@zychar.pl służmy pomocą i fachowym doradztwem. 

Usługi CNC

Prasa krawędziowa LVD

Prasa krawędziowa LVD

Profesjonalne usługi gięcia a także trapezowania oraz profilowania blach na prasie krawędziowej CNC aż do długości 4 m. Służy nam do tego nowoczesna prasa krawędziowa LVD. W dziedzinie technologii formowania, maszyny firmy LVD, należą do najbardziej zaawansowanych w branży są to sterowane CNC prezcyzyjne maszyny, wieloosiowe prasy krawędziowe z opatentowaną technologią kształtowania adaptacyjnego. Dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta uwzględniające specjalne wymogi związane z formowaniem, profilowaniem i gięciem blach. Maszmynę jesteśmy w stanie zaporogramować na konkretny kąt gięcia, dzięki automatyzacji jesteśmy dokładni i unikamy niepożadanych błędów. 

 • gięcie blach o długości do 4 m 
 • trapezowanie blach  o długości do 4 m
 • profilowanie blachy o długości do 4 m

Masz pytanie odnośnie naszych usług?

Zadzwoń tel. 84 307 01 01 lub wyślij zapytanie e-mail: cnc@zychar.pl służmy pomocą i fachowym doradztwem. 

Piotr
tel. 570 702 500
e-mail: p.zapora@zychar.pl

Michał
tel. 570 400 130
e-mail: m.szado@zychar.pl

Stół plazmowy CNC Swift-Cut

wypalarka plazmowa cnc

Usługa cięcia, wypalania blach. Do cięcia używane są nowoczesne wypalarki plazmowe CNC, pozwalające na bardzo precyzyjne i proste cięcie nawet dużej grubości blach. Mamy do naszej dyspozycji między innymi stół plazmowy CNC Swift-Cut, o wymiarach 3000x1500. Maszyny CNC Swift-Cut mają bardzo solidną konstrukcję. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych komponentów, pozwalają na precyzyjne cięcie wszystkich metali. Korzystamy legalnego z oprogramowania SigmaNEST. SigmaNEST to oprogramowanie CAD/CAM do optymalizacji cięcia plazmą. SigmaNEST to nie tylko program do samego rozkładu, ale również system, który pozwola nam na zarządzanie magazynem arkuszy blach, arkuszy odpadowych, możemy tworzyć kalkulacje, obliczać masowy udział konstrukcji na rozkładach, trasować cięte detale. Optymalizacja rozkładu, czy też zarządzanie pracą maszyn tnących pozwala nam optymalnie wykorzystać materiał dostarczony przez klienta. Na stole plazmowym CNC Swift-Cut możliwe jest bardzo dokładne cięcie plazmowe blach aż do 40 mm. Korzystamy z plików DWG, DXF,  wypalamy elementy metalowe o dowolnym kształcie. W oparciu o dokumentację przesłaną przez klienta, a także jego rysunki i wytyczne. Wykonujemy również gotowe projekty, 

 • stół o wymiarach roboczych 3000x1500
 • cięcie plazmowe do 40 mm 
 • wypalanie z pliku DWG, DXF i inne (rysunki klienta lub wykonane przez nas)
 • wykonujemy elementy o dowolnym kształcie 
 • jesteśmy w stanie wykonać gotowy projekt
 • do każdego klienta podchodzimy indywidualnie
 • do realizacji zleceń wykorzystujemy materiał własny lub powierzony

tel. 84 307 01 01
e-mail: cnc@zychar.pl

Michał
tel. 570 400 130
e-mail: m.szado@zychar.pl


Czekamy na Twój kontakt, służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru najlepszych rozwiązań dla Twoich potrzeb.