Wanna do impregnacji

Zychar Usługi Wanna do impregnacji
W ofercie i ciągłej produkcji mamy wanny do impregnacji zanurzeniowej drewna. Zbiornik wykonywany jest według indywidualnych potrzeb klienta. Każda wanna jest produkowana pod indywidualne zamówienie. 

Wykonujemy profesjonalne wanny do impregnacji zanurzeniowej drewna. Przykładowe wymiary wanny to 1mx1mx10.5m. Wanny do impregnacji drewna wykonywane są na metalowym i bardzo wytrzymałym stelażu o grubości 3mm. Stelaż wykonany jest na profilu 80x80x4 i 60x40x3. Wanny do impregnacji drewna posiadają zagięte krawędzie dna pod kątem prostym, co znacznie wpływa na ich wzmocnienie. Wanna do impregnacji drewna jest dodatkowo zabezpieczona farbą podkładową, która jest nie tylko wysokiej jakości, ale również przeciwdziała wpływom czynników zewnętrznych takich jak wilgoć, czy skład preparatów do impregnacji drewna, które mogą znacząco wpływać na blachę. Jako producenci zapewniamy wysokiej jakości materiały, oraz służymy pomocą i doradztwem. Wykonujemy wanny różnej wielkości o dowolnych wymiarach.

Interesuje Cię wykonanie wanny do impregnacji? 

Zadzwoń. Piotr tel. 668 040 316 lub wyślij zapytanie e-mail: p.haraszczuk@zychar.pl służmy pomocą i fachowym doradztwem. 

Wanna do impregnacji drewna , Kadź do impregnowania, koryto

  • Wymiary 1m x 1m x 10.5m
  • Wykonana z blachy grubości 3mm
  • Stelaż wykonany z profilu 80x80x4 i 60x40x3
  • Zagięte krawędzie dna pod kątem prostym. 

Istnieje możliwość wykonania wanny dowolnego wymiaru.

wanna  do  impregnacji  drewna

Cena wanny do impregnacji

Koszt wanny do impregnacji zanurzeniowej drewna o wymiarach 1m x 1m x 10.5m  
12 000 zł netto + 23% VAT = 14 760 zł brutto / sztuka

Pomagamy w organizacji transportu

Zadzwoń. Piotr  tel. 668 040 316 lub wyślij zapytanie e-mail: p.haraszczuk@zychar.pl służmy pomocą i fachowym doradztwem.